KÖŞEM RESTAURANT; "LEZZET KÖŞENİZ..."

Köşem Restaurant, İstanbul’un  seçkin muhitlerinde ve Büyükada’da   birçok restaurantta ahçı ve şef garson olarak hizmet veren, işinin ehli bir ekip tarafından , tecrübe ve birikimlerini değerlendirmek amacıyla 1995 yılında kuruldu.

MİSYONUMUZ...Adalar’da, kaliteden, lezzetten,  hizmetten ve fiyat avantajından ödün vermeden, içkisiz de restauran ve lokantacılık yapılabileceğini göstermek iddiasıydı.

Bu iddiamızı , 28 yıllık tecrübemiz , hizmet kalitemiz  ve müşteri memnuniyeti noktasında yüksek standardımızla ortaya koyduk.

  VİZYONUMUZ...Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla , her gün bir adım daha gelişen ve yenilenen  ama yenilenirken, geleneksel Anadolu Mutfağı  Damak Tadı ve lezzet anlayışından ödün vermeyen bir titizlikle ve vizyonla yolumuza devam ettik.

Her gün yemeklerimizi ilk günki şevk ve heyecanla , ama yılların kattığı tecrübemizle pişirip servise ve hizmetinize sunduk.

MEKANIMIZ…Büyükada’da, yeşillikler içinde , denize sıfır , ferah iç mekanımız , doğa ve denizle iç içe şık bahçemiz , temiz, leziz ve ekonomik  sulu yemek , ızgara , ve balık çeşitlerimizle , yıllarca eskimeyen bir dostluğa dönüşen  müşteri  portföyümüzle ,  siz müşterilerimiz nezdinde haklı bir yer edindik…

   Biz aynı aşk ve heyecanla Büyükada’daki nezih  “KÖŞE”mizdeyiz…

   Sizi de bekleriz….